סוד תזונת התינוק הטבעוני

ספר הדרכה לתזונה טבעונית בריאה לתינוקות הכולל 80 מתכונים טעימים ומהירי הכנה לפי שלבי גילאים. המתכונים מיועדים לתינוקות אך מתאימים לכל המשפחה.

הספר מתאים להורים הדואגים לבריאות ילדיהם ומחפשים הדרכה מבוססת מדע לתזונה טבעונית ומזינה ובריאה עבורם.

הספר מספק מקור למידע תזונתי חשוב ועושה סדר בנוגע לתזונה טבעונית מזינה ובריאה לתינוקות מרגע הלידה ועד גיל שנה והלאה.

בספר: 80 מתכונים מגוונים וטעימים משלב הטעימות והלאה: מחיות מפירות וירקות, דייסות, מרקים, תבשילים, ממרחים, קציצות, חביתיות, רעיונות למזון אצבעות, ומתוקים בריאים לתינוק. כמו כן, כלים ליישום תפריט טבעוני מאוזן לתינוקות, המלצות למזווה מותאם לתינוקות (אילו מזונות הכי כדאי שיהיה בבית), המלצות וסדר בנושא תוספי התזונה המומלצים לתינוקות, ותפריט שבועי לתינוק טבעוני מתוך מתכוני הספר.

בנוסף, מצורף לספר במתנה תפריט לאם, עשיר בברזל וסידן.

על המחברת: נטלי גל (שוינקלשטיין) היא נטורופתית טבעונית, אם לשני ילדים טבעונים מלידה. מומחית לרפואה טבעית למשפחה, בעלת קליניקה פרטית בחולון. מדריכה ומלווה משפחות לתזונה בריאה, מטפלת בכל הגילאים לשימור הבריאות וטיפול טבעי במחלות שונות.

“ברצוני להמליץ בחום עם הספר הנפלא. אני מאוד התרשמתי מאופן הכתיבה, מגוון הנושאים והמתכונים וצורת ההגשה של התכנים. זהו ספר חובה עבור כל אם שמעוניינת לחנך את הקטנטנים שלה לאוכל בריא ומזין. העובדה שמדובר בספר אלקטרוני היא בעיני יתרון, כך אני יכולה להציץ במתכונים בכל רגע, גם כשאני בסופר רוכשת מצרכים. ההשקעה והמקצוענות של נטלי מורגשים בכל פרק ופרק. פשוט תענוג. תודה רבה על ספר כה מהנה וחשוב.” 

marina blum

“יקירה! איזה כיף לקרוא את הספר שלך! אשריך! עוזר לי מאוד לסדר את היומיום שלנו והגיוון של מתכונים חבל”ז! את פשוט דוגמה להשראה!”

דבורה סדון

       כתבה על הספר ״סוד תזונת התינוק הטבעוני״ במגזין של רשת ניצת הדובדבן.