אודותיי

שמי נטלי גל, אני אמא לשני ילדים מדהימים,

נטורופתית מוסמכת משנת 2008, מחברת רבי המכר "סוד תזונת התינוק הטבעוני", ו-"68 דברים שאת צריכה לדעת לפני הלידה", יזמית ומטפלת בנשמה.

מאז 2008 אני מטפלת באנשים בגישה טבעית ונמנעת ככל האפשר משילוב חומרים כימיים ומזיקים. התמחותי העיקרית היא במחלות כרוניות מהסוגים הבאים: בלוטת תריס, מערכת עיכול, שלד שרירים, כאבים כרוניים, לב וכל מה שקשור אליו: שומנים בדם, סוכרת, לחץ דם, אירועים מוחיים, מחלות ניווניות ואוטואימוניות שונות. מניסיוני לאורך השנים מניעת מחלות כרוניות והטיפול בהן, גם כשמדובר בגנטיקה, כמו כן התפתחותן של רוב המחלות הנפוצות והכרוניות מושפעת מאוד מתזונהמתח נפשי, וחשיפה לרעליםהטיפול הוא באמצעות שינוי תזונתי ותוספי תזונה טבעיים בהתאמה אישית לעיתים לאחר בדיקות מעבדה של הקופת חולים או פרטיות מקיפות הכוללות בדיקות צואה/ ציפורניים/שיער במידת הצורך.

כחלק מעבודתי בקליניקה אני מדריכה הורים לתינוקות ולילדים ומלווה אותם בדרכם לתזונה ובריאה ו-או טבעונית מאוזנתמטפלת במחלות של תינוקות וילדים, כאשר צברתי גם ניסיון מעשי בגידול שני ילדי המדהימים שגדלו כטבעונים מאז שהיו עוברים וזכו בהנקה מלאה ותוך שימוש בכמה שפחות תרופות קונבנציונליות.

מעניקה תמיכה במצבים בריאותיים שונים (פירוט בתפריט "הפעילות בקליניקה"), ומדריכה לאורח חיים בריא ומסייעת למטופליי לשפר את בריאותם ולמנוע מחלות ולהיחשף לכמה שפחות מזהמים וכימיקלים.