היי נטלי היקרה,
אני רוצה להודות לך ולא ידעתי איך לכן החלטתי לכתוב כדי שעוד אנשים ידעו על היכולות שלך כמטפלת וכנטורופתית.

אנשי הקבוצה היקרים, נטלי עזרה לי להרפא ממחלת הסרטן לאחר שהחלטתי שאני על הטיפול הקונבנציונלי לא סומך.

נטלי הלכה איתי יד ביד וליוותה אותי לאורך כל הדרך עד להחלמה מלאה!!!

זה התחיל משיעול, לא מובן וטורדני עד שהבנתי שיש לי גידול סרטני בריאות!!!

נטלי התאימה לי את כל הטיפולים שמצאה לנכון תוספים, צמחי מרפא ותזונה וליוותה אותי גם רגשית ברגעים הכי קשים שלי.

להגיד שהיה קל? בכלל לא!
אבל השיא היה כשישבתי מול הרופאה האונקולוגית לאחר הפט סיטי והרופאה אמרה לי בפה פעור "איך עשית את זה?"

נטלי אני מודה לך מכל הלב
ואמליץ עליך לכל מה שרק אוכל

חיבוק ענקי
גיורא הכט

עמיר אלבז

עמיר אלבז גבר בן 33 שהגיע אליי לכמה יעדי טיפול:

  1. הכוונה תזונתית תומכת פעילות גופנית, הפחתת אחוזי שומן ואכילה בריאה ומגוונת שתספק לגוף מספיק חלבון בריא בתפריט, ניסיון החלפת אבקת החלבון החלב (פרה) בשייקים בחלופה טבעונית בריאה.
  2. טיפול בעייפות, מיגרנות, והתכווצויות שרירים מהן סבל תקופה ממושכת ללא פתרון.
  3. אבחון בדיקות הדם והתאמת תוספי תזונה במידת הצורך.
  4. הכוונה ולימוד על חלופות הרפואה הקונבציונלית בעת מחלות זיהומיות ועוד.

עמיר עבר תהליך שלם של תובנות והכרת עולם שלם חדש ועדיין נמצא בתהליך של שינויים. עמיר מרגיש מצויין, כבר לא סובל מעייפות, ללא מיגרנה! וללא התכווצויות שרירים. במעקב מולי תזונתית, ובריאותית, ומגלה כל הזמן כמה ששינוי אורח חיים היא הדרך הנכונה ביותר לבריאות גם לאדם שעוסק בספורט יום יום ובמיוחד למי שמעוניין לשפר ולשמור על בריאותו. כמובן שכבר לא שותה שייקים עם אבקות חלבון חלב פרה, אלא עם ספירולינה ופירות שנותנים לו אנרגיות וכוח וחלבון בכמות מספקת כחלק מהתפריט המגוון.

 מיכל

"לאחר שהתמיכה שלך במהלך ההריון הוכחה כמועילה כל כך, הפכת באופן טבעי לרופאת המשפחה הטבעית המועדפת שלנו. רציתי להודות לך על הליווי המסור של משפחתנו, על כל פניו: על הייעוץ בתזונת התינוקת, על הטיפולים שהצעת למחלות החורף של הילדות הגדולות, על טיפול בבעיות כרוניות ואוטואימוניות, על התאמת התוספים, על ניתוח תוצאות בדיקות הדם של כל בני המשפחה, ועל הייעוץ השוטף והמסור.

הייחוד שלך בעיניי הוא השילוב בין הזמינות הגבוהה שלך, הנדיבות שבה את חולקת מהידע הרב שלך, העדכניות שלך והעובדה שאת נמצאת במחקר וחיפוש מתמיד אחרי המענה המתאים ביותר לכל בעיה. במצבים שונים הצלחת להמיר טיפולים בתרופות כימיות קונוונציונליות בטיפולים מזיקים פחות שהתגלו כאפקטיביים לא פחות.

קשה להשוות את האופן שבו את מטפלת בבריאות המשפחה לאופן שבו רפואה קונבנציונלית מטפלת בה. בצניעות וברגישות, מבלי ללחוץ או לעורר רגשי אשם, את מצליחה להוליך אותנו אל נתיבי הבריאות.

כך, במקום לטפל במחלות שלנו, אנחנו תומכים בבריאות שלנו. ומעל לכל- הדאגה והאכפתיות שאת מפגינה כלפי המטופלים שלך, הם נדירים ולא יסולאו בפז."

תודה מקרב לב  מיכל

גנית גולדפינגר

גנית גולדפינגר בת 36 מראשון לציון. גנית הגיעה אלי עבור הדרכה תזונתית ובריאותית לה ולארבעת ילדיה.

ההדרכה כללה: אבחון בדיקות דם, השלמת חוסרים תזונתיים, התאמת תפריטים, חיזוק הגוף לאחר הלידה, מעבר לתזונה טבעונית מאוזנת, והדרכה תזונתית לאלון בן החצי שנה. גנית רכשה תוכנית משפחתית שנתית, ליווי ותמיכה שלי בנושאים בריאותיים כמו התמודדות עם גזים, המלצות תזונתיות מותאמות אישית, ואבחון הבדיקות של כולם.

אני שמחה ללוות ולהדריך משפחות ליישום תזונה טבעונית ובריאות טבעית להם ולילדיהם, העונג כולו שלי 

לפרטים על תוכנית משפחתית שנתית צרו קשר

פז גולדפינגר

פז גולדפינגר, אישה בת 26 מראשון לציון, שנכנסה להריון ראשון בהיותה טבעונית. פז הגיעה אלי כאשר היא מאד חוששת בגלל הלחצים הסביבתיים (משפחה/רופא וכו') ורצתה להיות בטוחה שפועלת באופן הכי בריא ונכון לה, ולעוברה.

בפגישה הראשונה עברתי על כל בדיקות הדם שהיו ברשותה, תשאלתי אותה לעומק כדי להבין את מצבה הבריאותי, עברנו על התפריט הנוכחי שלה ולאחר האבחון המקיף בניתי לפז תוכנית טיפול מותאמת אישית להריון עם כל הדגשים החשובים ביותר: תפריט טבעוני מזין ומגוון לפי בדיקות הדם והצרכים שלה האישיים, הסבר והתאמה של תוספי תזונה (מה חשוב עבורה אישית ומה פחות, לכמה זמן לקחת באילו מינונים), הסבר על כל הבדיקות שנעשות הלאה בהריון, לפי שלבים. תמיכה לתחילת ההריון וכל הדגשים החשובים בנושא.

פז בחרה בתוכנית ליווי שנתית, ולאורך ההריון, היינו בקשר הדוק. לאורך ההריון פז הגיעה מספר פעמים לבדיקות אצלי בקליניקה: מדידת לחץ דם, תשאול בריאותי כדי לוודא שהכל מתקדם כראוי, רענון וגיוון התפריט, והמשך מעקב בדיקות דם. לקראת הלידה עשינו פגישת הדרכה מקיפה לגבי אפשרויות מקום הלידה (לפי רצונותיה של פז), הציפיות שלה מהלידה והסבר על מה אכן ראוי לצפות ואו לא לצפות שיקרה, מה קורה אחרי הלידה, איזה בדיקות עושים לתינוק וכל הדברים החשובים שכדאי שכל אמא תדע – כי אני מאמינה שידע שווה אמא יותר רגועה.

במזל טוב ובהתרגשות גדולה (גם שלי 🙂 ) פז ילדה לפני כחודשיים את בנה הבכור אופיר, והגיעה אלי למעקב אחרי לידה, כדי להמשיך לחזק אותה, להדריך אותה לגבי ההנקה, הטיפולים הטבעיים לתינוק, ובעתיד הלא רחוק גם התאמת תפריט לטעימות