מבצע!

כורכום נוזלי ליפוזומלי

279.00 269.00

ברכישת זוג המחיר ליחידה 249 ש"ח

סוגי משלוח:
דואר רשום 25.00 ש"ח
שליח 45.00 ש"ח
איסוף עצמי מהקליניקה חולון, סוקולוב 75, קומה

 

המלאי אזל

קטגוריות: , תגיות: ,

Quantity based pricing table

Every multiple of Unit Price
2 249.00
Product ID: 4497

תיאור

כורכום בספיגה שעוד לא הכרתם! מיוצר תוך שילוב של שתי טכנולוגיות פטנטיות חדשניות, המגבירות את הספיגה והזמינות הביולוגית של הרכיב כורכומין (החומר הפעיל) שבשורש הכורכום.

  • מיצוי שורש הכורכום השלם (טורמריק – Turmeric) המכיל את החומר הפעיל כורכומין בשילוב עם קומפלקס הרכיבים הטבעיים שבשורש הכורכום, כגון סיבים תזונתיים, חלבונים, פחמימות, ויטמינים, מינרלים ושמן אתרי.
  • מיוצר בטכנולוגית PNS (או Polar-Non Polar-Sandwich | "כריך כורכומין") – זוהי טכנולוגיה פטנטית חדשנית, יחידה מסוגה ופורצת דרך, שעושה שימוש בסינרגית הרכיבים הטבעית המופקת משורש הכורכום בכדי להעצים את ספיגת החומר הפעיל כורכומין. מדובר בדרך ייחודית וטבעית להגברת המסיסות במים והספיגה של הכורכומין, שאף נחקרה קלינית.
  • מתאים במיוחד לסובלים מדלקות שונים וכאבים כרוניים.
  • טכנולוגיית ה-PNS משולבת בטכנולוגיה הליפוזומלית המיועדת להגברת הספיגה של הכורכומין ואת הזמינות הביולוגית שלו באמצעות פוספוליפידים – אלו רכיבים מהם מורכבת המעטפת של כל תאי הגוף. הפוספוליפידים עוטפים את מולקולת הכורכום ובתהליך זה נוצרות מולקולות שומניות עגולות וחלולות הנקראות 'ליפוזומים', המכילות בתוכן את הטורמריק.
    הליפוזום מגן על הכורכום מפני חומציות הקיבה ומסייע לו להיספג במעי – משם הוא עובר למחזור הדם. הליפוזום גם מסייע להגן על הכורכומינואידים מפני התפרקות במערכת העיכול.
  • מחקר קליני מצביע על ספיגה הגבוהה עד פי כ-16.5 יותר מכורכומין "נקי" (ללא הטכנולוגיה) ברמה של 95%.