סובלים מאסתמה

סובלים מאסתמה

סובלים מאסתמה שנים ולא יודעים איך להיפטר מהמחלה הזו?
אסתמה היא מחלה הגורמת להיצרות שרירי הדופן של הסימפונות וכתוצאה מכך הפרשת ריר, בצקת, ובמשך הזמן גם אפשרות להתעבות הדופן והצטלקות. המכלול הזה יוצר דלקת בדרכי הנשימה – דלקת בגוף לא נוצרת סתם, לכל דבר יש סיבה. כך אני רואה את הבריאות כנטורופתית.
הטיפול באסתמה הוא מורכב ונובע מאלרגיה למזון, וממצבים רגשיים.
מניסיוני בקליניקה הורדת מזונות מסויימים מהתפריט ובניית תפריט אנטידלקתי, פלוס תוספי תזונה המבוססים צמחי מרפא המסייעים לדלקת והרחבת סמפונות יכולה לשפר ואף לרפא את המחלה.
הקשיים שחולי אסתמה חווים יכולים לבוא לידי ביטוי בשינה לא טובה, קושי בפעילות גופנית, עלייה במדרגות, הליכה ממושכת, שיעול ועוד.
טיפ חשוב, שעשוי אף הוא לבד לגרום לשינוי משמעותי:
יש קשר הדוק בין אסתמה לבין מוצרי חלב. אם מורידים את מוצרי החלב מהתפריט פרה ועיזים, בסמוך לגילוי המחלה יש יותר סיכויים להחלמה מלאה וככל שעובר הזמן ונוסף גם שימוש במשאפים ותרופות קונבנציונליות כך קשה יותר להיפטר מזה אך זה עדיין אפשרי.
המשאפים הניתנים לחולי אסתמה, הם מבוססי סטרואידים. סטרואידים מחלישים את מערכת החיסון ובכך את ההגנה של הגוף. כתוצאה מכך לאורך זמן לגוף קשה להילחם בעצמו כנגד המחלה ונוצרת תלות חד משמעית במשאף. גלגל קסמים שכזה יוצר בעיה במציאת פתרון למחלה, שמקשה על התפקוד היומי ורבים לא יודעים כיצד לפעול ונשארים תלויים בתרופות לפעמים לכל החיים.
ליעוץ התקשרו 0542037734

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *